Műszaki előkészítőt keresünk!

Vállalkozásunk folyamatosan bővülő csapatába műszaki előkészítő munkatársat keres!

Várjuk azon tapasztalt műszaki előkészítők jelentkezését, akik szeretnének egy dinamikusan fejlődő, megbízható családi vállalkozás határozatlan idejű, teljes munkaidős bejelentett jogviszonyban dolgozó tagja lenni – azonnali kezdési lehetőséggel!

Jelentkezésüket megtehetik önéletrajzuk személyes átadásával az encsi telephelyünkön, vagy annak a polgarikft@polgarikft.hu e-mail címre történő elküldésével!

Feladatok

- Műszaki tervdokumentációk részletes áttekintése, ellenőrzése, véleményezése;
- A kivitelezési munkák folyamatainak adminisztratív koordinálása és ellenőrzése;
- Anyag és eszköz igény – projektfelelőssel való – megtervezése, kalkuláció készítése;
- Műszaki (megvalósíthatósági és kivitelezési) ütemtervek készítése, folyamatos napra készen tartása;
- Beruházások, határidők nyomon követése, az ütemezés betartása és hatékony betartatásának elősegítése;
- Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, versenyeztetése és egyeztetése;
- Projektrésztvevőkkel való együttműködés, kapcsolattartás a társ- és partnervállalkozásokkal, alvállalkozókkal, szakági kollégákkal;
- Egyeztetés harmadik felekkel, hatóságokkal;
- Projektek adminisztratív támogatása (dokumentációs kötelezettségnek való megfelelés végett);
- Nyilvántartások, kimutatások, felmérések készítése, kezelése;
- Szükség szerinti helyszíni szemle, egyeztetés;
- A vezető által kért feladatok elvégzése, beszámolók és jelentések határidőre történő elkészítése.

Elvárások

- Szakirányú végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat
- „B" kategóriás jogosítvány
- Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet alátámasztó számítógépes programok (E-napló, Excel, Word, TERC, AutoCAD, ArchiCAD) magas szintű ismerete
- Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
- Megbízhatóság, terhelhetőség

Előny

- Kivitelezői területen szerzett magas szakmai (projektmenedzsmenti, műszaki menedzseri) tapasztalat
- Kamarai jogosultság
- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
- Saját gépjármű

Munkavégzés

- Helye: Miskolc
- Határozatlan idejű munkaviszony keretében
- Teljes munkaidő hétfőtől péntekig tartó munkarend szerint
- Versenyképes fizetést biztosítunk

POLGÁRI Kft.
Generálkivitelezés az alapozási, mélyépítési és magasépítési munkálatokon keresztül a kulcsrakész átadásig

Reméljük, hogy weboldalunkon minden keresett információt megtalál cégünkről. Amennyiben további kérdése van, tiszteljen meg bennünket bizalmával, és lépjen kapcsolatba velünk elérhetőségeink egyikén.

Tovább Építkezések Kapcsolat