Irodai adminisztrátor munkatársat keresünk

Vállalkozásunk encsi telephelyére irodai adminisztrátor munkatársat keres!

Várjuk azon felelősségteljes adminisztrátorok jelentkezését, akik szeretnének egy dinamikusan fejlődő, megbízható családi vállalkozás határozatlan idejű, teljes munkaidős bejelentett jogviszonyban dolgozó tagja lenni – azonnali kezdési lehetőséggel!

Jelentkezésüket önéletrajz formájában várjuk a penzugy@polgarikft.hu címen! Kérjük, munkabér igényét szíveskedjen jelentkezésében megjelölni!

Feladatok

• Általános adminisztratív, ügyintézési feladatok ellátása
• Határidők nyomon követése, betartása és betartatása
• Levelek, egyéb szervezeti iratok előkészítése (pl. beszámolók, kimutatások, jelentések stb.) leírása és megszerkesztése
• Beérkező és kimenő levelek, továbbá telefonhívások fogadása, továbbítása, ügyintézése
• Iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása
• Számítógépes adatbeviteli feladatok alapos végzése, írásbeli dokumentumok szerkesztése
• Írásbeli és személyes kapcsolattartási feladatok végzése
• Pénzügyi munkatárs munkájának támogatása
• Árajánlatkérések bonyolítása, megrendelések ügyintézése, azok nyomon követése

Elvárások

• Középfokú végzettség
• Aktív, magasszintű számítógépes gyakorlat (különösen Word, Excel) és kitűnő helyesírás
• Jó problémamegoldó, kommunikációs és szervezőkészség
• Megbízható, precíz, hatékony, felelősségteljes munkavégzés

Előny

• Felsőfokú végzettség
• Pénzügyi jártasság
• Építőiparban szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány

Elvárt nyelvismeret

• Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés

• Helye: Encs
• Határozatlan idejű munkaviszony keretében
• Teljes munkaidő hétfőtől péntekig tartó munkarend szerint

POLGÁRI Kft.
Generálkivitelezés az alapozási, mélyépítési és magasépítési munkálatokon keresztül a kulcsrakész átadásig

Reméljük, hogy weboldalunkon minden keresett információt megtalál cégünkről. Amennyiben további kérdése van, tiszteljen meg bennünket bizalmával, és lépjen kapcsolatba velünk elérhetőségeink egyikén.

Tovább Építkezések Kapcsolat