Építésvezetőt keresünk!

Vállalkozásunk folyamatosan bővülő csapatába építésvezető munkatársat keres!

Várjuk azon tapasztalt építésvezetők jelentkezését, akik szeretnének egy dinamikusan fejlődő, megbízható családi vállalkozás határozatlan idejű, teljes munkaidős bejelentett jogviszonyban dolgozó tagja lenni – azonnali kezdési lehetőséggel!

Jelentkezésüket megtehetik önéletrajzuk személyes átadásával az encsi telephelyünkön, vagy annak a polgarikft@polgarikft.hu e-mail címre történő elküldésével!

Feladatok

- Kivitelezés munkálatainak felelős helyszíni irányítása, ellenőrzése: teljes körű és folyamatos szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a kivitelezés helyszínén;
- Kivitelezési tevékenység munkafolyamatainak szakszerű megszervezése, pénzügyi és műszaki ütemezése;
- A kivitelezés folyamatosságának, minőségének, a határidőknek, továbbá a tevékenységre vonatkozó jogszabályi előírások, szabványok, technológiai és műszaki-biztonsági követelmények betartása, betartatása és ellenőrzése;
- Anyagok, eszközök, emberi erőforrás rendelkezésre állásának koordinálása;
- A (saját) teljesítések és alvállalkozói teljesítések nyomon követése és igazolása;
- Az építéssel járó dokumentáció teljeskörűségének felügyelete;
- Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal, megbízókkal, továbbá harmadik felekkel (hatóságokkal);
- Részvétel az időszaki bejárásokon és műszaki átadásokon, kért egyeztetéseken;
- A vezető által kért feladatok elvégzése, beszámolók és jelentések határidőre történő elkészítése.

Elvárások

- Szakirányú végzettség
- Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
- „B" kategóriás jogosítvány
- Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet alátámasztó számítógépes (gyakorlati) ismeret
- Fejlett szervezőkészséggel rendelkező, határozott, önálló és felelősségteljes munkavégzésre képes, vezetői adottságokkal rendelkező, megbízható személyiség

Előny

- Felelős műszaki vezetői jogosultság
- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
- Elvártnál nagyobb szakmai tapasztalat

Munkavégzés

- Helye: Encs és a beruházási helyszínek
- Határozatlan idejű munkaviszony keretében
- Teljes munkaidő hétfőtől péntekig tartó munkarend szerint
- Versenyképes fizetést és gépjárművet biztosítunk

POLGÁRI Kft.
Generálkivitelezés az alapozási, mélyépítési és magasépítési munkálatokon keresztül a kulcsrakész átadásig

Reméljük, hogy weboldalunkon minden keresett információt megtalál cégünkről. Amennyiben további kérdése van, tiszteljen meg bennünket bizalmával, és lépjen kapcsolatba velünk elérhetőségeink egyikén.

Tovább Építkezések Kapcsolat